OGŁOSZENIA (VI Niedziela Zmartwychwstania)

NA VI NIEDZIELĘ  WIELKANOCNĄ

2024-05-05

1. Decyzja Ks. Biskupa ks. Dariusz Maćczak z funkcji rezydenta w naszej parafii i kapelana szpitala został mianowany proboszczem parafii w Kamionaczu. Dziękujemy mu dziś za posługę w naszej parafii.
  2. Przypominamy, że za tydzień dzieci z klas trzecich będą przystępować do Pierwszej Komunii św. Będzie się to odbywało w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 1000. Prosimy, aby podczas tej Mszy św. rodzinie i gościom nie blokować miejsc w kościele.
  3. W środę uroczystość św. Stanisława BM – Patrona Polski, Msze św. wg porządku codziennego. O 1200 suma odpustowa w Malanowie.
  4. W najbliższą sobotę w związku ze spowiedzią dzieci komunijnych kancelaria będzie czynna tylko od 1000 do 1100.
  5. Także w najbliższą sobotę odbędzie się diecezjalna pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych i wolontariuszy do parafii Choceń. Wszelkie ewentualne informacje u ks. Krzysztofa.
  6. Codziennie o 1730 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W tym tygodniu również bezpośrednio po nim będzie Msza św. prosimy o wcześniejsze przybycie. Gdyby ktoś chciał Zaprosić nas na nabożeństwo przy swojej kapliczce, czy krzyżu – prosimy o kontakt z którymś z księży.
  7. Za tydzień o 1500 Msza Święta w rycie trydenckim.
  8. Dziękujemy za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu:  rodz. z ul. Kaliskiej, Kączkowskiego, Kościuszki. Bóg zapłać również za wszystkie ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościoła oraz na tacę.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa katolickiej prasy, są dostępne nowe numery tygodnika  Gościa Niedzielnego.
  10. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Urszula ŚMIECHOWSKA, Stanisław GÓRSKI. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.

Pobierz pliki